ZSN s.r.o. - Žumpy, Šachty, Nádrže

Sme malá slovenská firma, ktorá dosahuje pozoruhodné výsledky na poli výroby a predaja stavebných výrobkov z plastu. Hoci sa už nedá povedať, že sme na trhu nováčikom, stále platí, že sme mladí a inovatívni.

Od konkurencie nás odlišuje neustála snaha zlepšovať sa, ktorú pretavujeme najmä do výroby, ale aj zákazníckych služieb a našej stránky. Rôzne malé či väčšie zlepšenia a vychytávky, ktoré či už zjednodušujú, zrýchľujú alebo skvalitňujú výrobu, sú u nás vyvíjané a v praxi používané na dennej báze.

• Výnimočná kvalita prvotriedneho materiálu.

• Dokonalá zvariteľnosť zaručuje dlhodobú pevnosť.

• Strategický systém výroby - každá ďalšia činnosť, kontroluje tú predošlú.

Výrobu, ktorá v začiatkoch našej firmy pozostávala z atypických výrobkov rôzneho druhu často v hodnote len pár eur, preorientovávame ekologickejšou cestou.

Certifikácia

Slovenské technické posúdenie SK TP 20/0029 + ZÁRUKA 24 mesiacov

Slovenský výrobok

Dodacia doba na objednávku je max. 15 prac. dní.

Nie je nám totiž ľahostajné, že kvalitnej pitnej vody na Slovensku ubúda, a práve preto cítime dôležitosť toho, čo robíme. Veď predsa zachovať si kvalitu spodných vôd tým, že žumpa netečie či šetriť pitnú vodu pri polievaním tým, že zachytávam tú dažďovú, by malo byť poslaním každého, kto má tieto možnosti.

Venujeme sa predovšetkým výrobe certifikovaných podzemných samonosných nádrží, akumulačných a retenčných nádob na uloženie úžitkovej vody, splaškovej vody alebo inej tekutiny na poľnohospodárske účely.

Samozrejmosťou sa pri tak početnej výrobe stala výstupná kontrola kvality, testy vodotesnosti a konzultácie s Vami, našimi zákazníkmi. Uvedomujeme si totiž, že napriek tomu, že vyrábame stovky nádrží a šácht ročne, je práve tá Vaša pre Vás jediný a jedinečný originál, ktorý musí spĺňať predovšetkým Vaše vlastné požiadavky na rozmer, kvalitu a jednoduchosť osadenia. Zároveň musí dlhodobo – roky po tom ako ju zakopete na záhrade – plniť svoj účel, odolávať počasiu a udržiavať si svoje vlastnosti.

Atypické výrobky

Stále sú však pre nás zaujímavé aj atypické projekty väčšieho merítka, ako odlučovacie vane do výroby, zachytávacie vane pod autoumyvárne alebo viackusové série určitého výrobku. (obrázok v ľavom hornom rohu alebo aj prvý obrázok)

Vodomerné šachty

Venujeme sa aj výrobe a predaju vodomerných šácht, s ktorými bezpečne a jednoducho pripojíte svoj dom k vodovodu. Šachtu Vám prispôsobíme pre vŕtané či narážané studne.

PP-C Materiál

nádrže zvárame iba z prvotriedneho plastu od Slovenského výrobcu Aquatec

SK TP 20/0029

dodávame s vyhlásením o zhode parametrov s SK technickým posúdením